به دلیل ویروس کرونا فعلا فروش لوازم خانگی نداریم ارسال گوشی بعد از باز شدن بازار

***پردازش و ارسال سفارش  در بانه سفارش***

  1.  بانه سفارش به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

  2. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت بانه سفارش به وسیله ارسال کد سفارش از طریق ایمیل و پیش فاکتور از طریق تاریخچه و جزئیات سفارش، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

  3. بانه سفارش همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در بانه سفارش به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای بانه سفارش محفوظ است 

  4.  مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 2 الی 4 روز کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

  5. بانه سفارش [www.banehsefaresh.com] مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای بانه سفارش محفوظ است.

  6. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست باشد با ارائه شناسه پرداخت هنگام تایید پرداخت بانک به پشتیبان بانه سفارش آدرس و مشخصات کامل را تحویل دهید تا سفارش شما آماده و ارسال شود.

***پست پیشتاز 

این روش ارسال برای کالاهای سبک کمتر از 2 کیلو گرم در نظر گرفته شده است. پس از ثبت سفارش زمان تقریبی تحویل کالا توسط پست بین 2 تا 4 روز کاری  بستگی به فاصله مقصد از بانه می باشد. بعد از ارسال کد مرسوله برای مشتری پیامک می شود.

*** توجه : برای هر کالا هزینه پست جداست مثلا شما از یک گوشی دو عدد میخوان هزینه حمل هر گوشی جدا حساب می شود.                                                                                  

با تشکر از خرید شما

مدیر بانه سفارش                 


ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi