در صورت نیاز از ساعت کاری صبح  11 تا 14 و  بعد از ظهر ساعت 16 تا 20   با شماره 09184552718  تماس بگیرید 

********************************

***پردازش و ارسال سفارش  در بانه سفارش***

1- بانه سفارش به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

2 - بانه سفارش همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در بانه سفارش به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای بانه سفارش محفوظ است 
3- مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 2 الی 4 روز کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
4- بانه سفارش [www.banehsefaresh.com] مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند.

5- حق قطع یا لغو فروش کلی و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی،افزایش ناگهانی ارز و آپدیت نبودن قیمت کالا برای بانه سفارش محفوظ است.

6 - کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست باشد با ارائه شناسه پرداخت هنگام تایید پرداخت بانک به پشتیبان بانه سفارش آدرس و مشخصات کامل را تحویل دهید تا سفارش شما آماده و ارسال شود.

***پست پیشتاز 

این روش ارسال برای کالاهای سبک کمتر از 2 کیلو گرم مثل گوشی و لوازم شخصی و عطر و ادکلن  در نظر گرفته شده است. پس از ثبت سفارش زمان تقریبی تحویل کالا توسط پست بین 3 تا 7 روز کاری  بستگی به فاصله مقصد از بانه می باشد.

توجه : برای هر کالا هزینه پست جداست مثلا شما از یک گوشی دو عدد میخوان هزینه حمل هر گوشی جدا حساب می شود. 

** پیک شخصی   

برای لوازم خانگی مثل تلویزیون و کولر و یخچال که بیعانه پرداخت میکنید باربر شخصی میاد کالا رو میاره درب منزلتون براتون تست میکنه سالم تحویل گرفتید بعد مابقی پول کالا رو پرداخت میکنید.

توجه : برای هر قلم لوازم خانگی کرایه جداگانه گرفته می شود مثل از یک تلویزیون دو عدد سفارش بدین هر کدوم کرایه خودش جداست                                                                           

با تشکر از خرید شما

    مدیر بانه سفارش 


ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi