***شروط لازم برای استفاده از 3 روز امکان عودت کالا بانه سفارش***

 **** اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

  1. - اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 3 روز پس از دریافت کالا، به بانه سفارش اطلاع داده شود.
  2. - لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 3 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
  3. - استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به بانه سفارش  بازگردانده شود.
  4. - برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
  5. - این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

توجه : ایراد فنی مورد تایید کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت ارائه دهنده خدمات گارانتی یا کارشناسان فنی بانه سفارش قرار بگیرد و این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالای خریداری شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسانات برق، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

**** اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری  داشته باشد:

- آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش بانه سفارش  از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.

- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به بانه سفارش بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

توجه : مشتری قبل از تحویل گرفتن مرسوله از مامور پست باید در حضور مامور کالای به دست رسیده را از لحاظ سلامت فیزیکی بررسی نمائید و در صورت هر گونه مشکلی آن را به اداره پست یا تیپاکس گزارش نماید ، چون مرسوله ارسال شده از طریق پست و تیپاکس دارای بیمه سلامت می باشد.

توجه : لغو سفارش به علت نوسانات زیاد ارزی پذیرفته نمی شود.

توجه : در صورت خرید گوشی بدون رجیستری کارهای رجیستری بر عهده خریدار می باشد و فروشگاه بانه سفارش هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

کالا را چطور ارسال کنید؟

  • - لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
  • - از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش بانه سفارش جداً، خودداری کنید.
  • - برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
  • - برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
  • -درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس banehsefaresh@gmail.com ایمیل کنید.

با تشکر از خرید شما

مدیر بانه سفارش


ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi